İmamoğlu gergin yayınla ilgili konuştu: Gafil avlayacaktı, avlandı

Seçim çalışmalarını Çekmeköy Madenler Meydanı’nda sürdüren CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu, sık sık sözünün kesildiği televizyon programıyla ilgili, "Ama benim kalbim temiz kardeşim. Kendimden şüphem yok ki. ‘Gafil avlayacağım’ diyen kişi, avlandı" dedi.

İmamoğlu'nun katıldığı canlı yayında sunucu seyredene saç baş yoldurdu

İstanbul’un birçok alanda ihmal edildiğini belirten İmamoğlu, “İstanbul’un genelindeki ihmaller ya da şehre dönük yapılan ihanetler, Çekmeköy’ü de etkiliyor. En son aldığım üzücü haber de askeri alanı imara açıyorlar. Şimdi biz askeri alanları da imara açarsak, boşlukları konutlarla doldurursak, bu kente ihanet etmeye devam ederiz” şeklinde konuştu.

"Gafil avlayacağım diyen avlandı"

Önceki akşam katıldığı televizyon programında sık sık sözü kesilen İmamoğlu konuya ilişkin olarak, “Bana tezahürat yapınca sesim düzeliyor. Şimdi diyecekler ki, ‘Kendine tezahürat yaptırıyor’ falan. Bu basın bazen karıştırıyor. Dün akşamki karıştırmadı. Sohbet ettik. Ben size ne dedim? Kötü söz sahibine aittir. Sabrın sonu selamettir. O zannetti ki, ‘Ben onu gafil avlayacağım’. Ama benim kalbim temiz kardeşim. Kendimden şüphem yok ki. ‘Gafil avlayacağım’ diyen kişi, avlandı. Bir daha davet etsin, bir daha giderim. Ben, herkesle konuşurum ve anlaşmaya çalışırım” diye konuştu. Konuşmasının sonunda Akşener’e seslenen İmamoğlu, “Beni, bugün ablam, İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener onurlandırdı” diyerek teşekkür etti.

 
<< Önceki Haber İmamoğlu gergin yayınla ilgili konuştu: Gafil avlayacaktı,... Sonraki Haber >>
ÖNE ÇIKAN HABERLER