Kenan Işık'tan iyi haber

Geçirdiği rahatsızlık sebebiyle yıllardır yoğun bakımda tutulan sanatçı Kenan Işık'ın eşi Beril Işık, "Kenan Bey söylenenleri duyuyor. Gözleri ile konuşuyor." dedi.

SHABER3.COM

2014'te geçirdiği rahatsızlık sebebiyle yıllardır yoğun bakımda ve bilinci kapalı kalan sanatçı Kenan Işık'ın sağlık durumunda çok kritik bir gelişmenin olduğu eşi Beril Işık tarafından duyuruldu.

Günaydın'ın haberine göre, Işık artık iletişim kurabiliyor.

Yüksel Aytuğ yazısında Kenan Işık'la ilgili verdiği haberde şunları aktardı: "Uzun süredir koma halinde tedavi gören usta oyuncu ve sunucu Kenan Işık'tan müjdeli haber var. Benim de Ergun Uyar'ın sosyal medya paylaşımıyla haberim oldu. Müjdeyi, Işık'ın vefalı eşi Beril Hanım vermiş.

Demiş ki: "Kenan Bey söylenenleri duyuyor. Gözleri ile konuşuyor, fakat tepki veremiyor. Yoğun bir biçimde fizyoterapi ve ergoterapi tedavisi görüyor. Bakışlarıyla etrafındakileri takip edebiliyor. Artık gözleriyle iletişim kurabiliyor. Tekerlekli sandalyesinde bazen tüm gün oturuyor. Vücudunu artık bütünüyle kendisi tutabiliyor, dik durabiliyor. Daha önce bunların hiçbirini yapamıyordu."
<< Önceki Haber Kenan Işık'tan iyi haber Sonraki Haber >>
ÖNE ÇIKAN HABERLER