WhatsApp'tan yeni 'gizli' bir özellik daha

WhatsApp'ın gizli özelliklerinden biri de kullanıcıların adlarını başkaları tarafından görünmez hale getirmektir. Bunu yapmak için çok basit bir yol vardır. İşte o gizli yol.

SHABER3.COM

Meta’nın sahibi olduğu WhatsApp, kullanıcıların deneyimini iyileştirmek için çok sayıda özellik uyguluyor. Bunlardan biri de kullanıcının ismini gizlemesi özelliği.

İşte bunlardan biri adınızı görünmez metinde tutmak. Kullanıcıların rahatlığını sağlamak için uygulamada çok fazla gizli özellik var, ancak birçoğu hala kullanılmıyor.

Teknolojioku’nun aktardığına göre, bu sefer, adınızı WhatsApp’ta görünmez metinle değiştirmenize yardımcı olacak basit ve kolay bir yol var. Uygulama kullanıcıların boş bir ad oluşturmasına izin vermese de, basit bir hileyle gizliliği korumak için adınızı gizleyebilir veya boş bırakabilirsiniz.

Artık yalnızca görünmez bir metin göndermekle kalmaz, aynı zamanda kimliğinizi korumak için adınızı görünmez metne de yerleştirebilirsiniz. İşte Adınızı WhatsApp’ta görünmez tutacak adımlar.

ADINIZI  GÖRÜNMEZ YAPACAK ADIMLAR

Adım 1: İlk olarak, cep telefonunuzda ve PC’nizde Whatsapp’ı açın

Adım 2: Şimdi, bu iki sembolü kopyalayın: Semboller: (sağa ok ve virgül?
Adım 3: Ardından, Whatsapp’taki Ayarlar seçeneğine gidin.

Adım 4: Mevcut Whatsapp adınıza ve ardından kalem simgesine dokunun.

Adım 5: Şimdi ok sembolünü kaldırın, (sağdaki virgül kalacak) ve adınızı değiştirmek için Tamam’a dokunun.

Adım 6: Whatsapp’ta adınız boş kalacak.

Biri sizi bir WhatsApp grubuna eklerse sizi kişi olarak eklemediği sürece adınızı göremez. WhatsApp’ın güncellenmesi biraz zaman aldığı için güncellenmiş adınızı çok kısa bir süre sonra görebileceksiniz.


<< Önceki Haber WhatsApp'tan yeni 'gizli' bir özellik daha Sonraki Haber >>
ÖNE ÇIKAN HABERLER