Tatlıses'ten Yıldızhan'a gönderme

İbrahim Tatlıses’ten hakkında artık şarkı söyleyemez diyen İzzet Yıldızhan’a yanıt geldi.

Tatlıses'ten Yıldızhan'a gönderme

Şarkıcı İzzet Yıldızhan, geride bıraktığımız hafta katıldığı bir programda İbrahim Tatlıses hakkında konuşmuş, sağlık durumunun yeni bir albüm çıkarmak için uygun olmadığını söylemişti. 

Konuyla ilgili yorum yapmayan Tatlıses geride bıraktığımız gün katıldığı bir iftar yemeği sonrası yaptığı açıklamalarla adeta İzzet Yıldızhan'a göndermede bulundu.

Katıldığı iftar yemeğinde, gayet neşeli ve sağlıklı görünen İbrahim Tatlıses, son dönemde yaşadıklarını ve sağlık durumunu sevenleriyle paylaştı.

Sözlerine İslam aleminin Ramazan ayını kutlayarak başlayan İbrahim Tatlıses, sağlık durumuyla ilgili şunları söyledi:

Sağlıklıyım, iyiyim, herkes mutlu olsun. Beni sevenleri sevindirmek için mücadele ediyorum ve mücadeleme de devam edeceğim.Lütfen bunu yanlış anlamayın. Böyle gösterdim ki iyi olduğumu bilin.Bugün havaalanında iki adım attım. Baktım biri geçti koluma. Dedim ‘Sen beni nasıl biliyorsun?' o da kötürüm gibi yürüyemiyor biliyordum dedi. Ben de dedim ki yürüyebiliyorum rahat ol. Kimse benim yanıma yanaşırken kolumdan tutmasın."

ALLAH’IN VERDİĞİ HER ŞEY GÜZELDİR 

"Allah özel uçak verdi, villa verdi, ses verdi ki dünyanın en güzel sesi, bir de şöhret verdi.İnsanların yüreğine sevgimi koydu. Bunların hepsi güzeldi. Ee bunu verince mi güzel değil? Allah'ın verdiği her şey güzeldir."

Kaynak: Rotahaber
<< Önceki Haber Tatlıses'ten Yıldızhan'a gönderme Sonraki Haber >>

Haber Etiketleri:  
ÖNE ÇIKAN HABERLER