Tabutu koluna destek yapıp konuştu: ÖSO'yla kazanacağız

TSK tarafından Afrin'e düzenlenen operasyon sırasında şehit olan asker Musa Özalkan'ın cenaze töreninde Tayyip Erdoğan, şehidin tabutunu koluna destek yaparak konuştu: "Şu anda Musa evladımız bizi dinliyor. Çok önemli bir operasyonlar silsilesi içerisinde ordumuz, Mehmetlerimiz bu karda kışta, büyük bir mücadeleyi sürdürüyorlar"

SHABER3.COM

TSK tarafından Afrin’e düzenlenen operasyon sırasında şehit olan Piyade Astsubay Üstçavuş Musa Özalkan için Ankara’da Ahmet Hamdi Akseki Camisi’nde tören düzenlendi. Törene Tayyip Erdoğan, Meclis Başkanı İsmail Kahraman, Başbakan Binali Yıldırım, Orgeneral Hulusi Akar, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ve Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek ile bakanlar ve milletvekilleri katıldı.

‘MİLLETİMİZ VE ÖSO İLE BİRLİKTE KAZANACAĞIZ’

Elini tabuta koyarak mikrofona siyasi meseleler hakkında konuşan Erdoğan'ın bu tavrı yadırgandı. Tayyip Erdoğan şehit cenazesinde mesajlar verdi. “Şehidimiz Musa Özalkan, Afrin operasyonundaki ilk şehidimiz. Şu anda Musa evladımız bizi dinliyor. Çok önemli bir operasyonlar silsilesi içerisinde ordumuz, Mehmetlerimiz bu karda kışta, büyük bir mücadeleyi sürdürüyorlar. Kimlere karşı? Teröristlere karşı. Herhangi bir ırka karşı yapılan operasyon değildir. Bu operasyonu milletimiz, ÖSO ile birlikte kazanacağız. Kararlıyız, azimliyiz. Dünyada şu ülke nasıl bakmış, bu ülke nasıl bakmış, buna bakacak halimiz yok. Bu millet kendi göbeğini kendisi kesecek.'' dedi
<< Önceki Haber Tabutu koluna destek yapıp konuştu: ÖSO'yla kazanacağız Sonraki Haber >>
ÖNE ÇIKAN HABERLER