Saray danışmanı 'seçim çalışmaları kapsamında' kendi evini ziyaret edince rezil oldu

Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Başdanışmanı Ayşe Türkmenoğlu’nun, seçim çalışmaları kapsamında “ev ziyareti” diye paylaştığı ev kendi evi çıkınca sosyal medyada alay konusu oldu.

SHABER3.COM

Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Başdanışmanı Ayşe Türkmenoğlu’nun, seçim çalışmaları kapsamında “ev ziyareti” diye paylaştığı ev kendi evi çıkınca sosyal medyada alay konusu oldu.Cumhurbaşkanı Başdanışmanı, 23. ve 24. Dönem AKP Konya Milletvekili Ayşe Türkmenoğlu'nun, seçim çalışmaları kapsamında 'ev ziyareti' diye kendi evine gitmesi sosyal medyada gündem oldu.

Türkmenoğlu, Erdoğan’ın ve Saray’ın Twitter hesaplarını etiketlediği mesajında, seçim çalışmalarını ev ziyaretleriyle devam ettirdiklerini bildirdi.

Paylaşımın ardından tweet’in altına kullanıcılar tarafından ‘eve neden ayakkabılarınızla girdiniz’ mesajlarının yazılmasının ardından Türkmenoğlu, evin kendi evleri olduğunu belirterek, “Kendi evim burası ve ayaklarımızı silerek girdik, zaman kısıtlığından. Teyzem ve babaannemin evi burası” cevabını verdi.

Türkmenoğlu'nun gelen yorumların ardından paylaşımını silmesi dikkat çekti. Türkmenoğlu, paylaşımının ekran görüntüsü üzerinden yorum yapan bir kullanıcıya ise, ''Teyzem ve babaannemin evi burası.Vakit yoktu ve ekiple ziyaret ettik.Israr ettiler ayakkabılarımızı silerek girdik.Bu mudur yanı bulduğunuz..Hepsi kanımdan ve canımdan...'' şeklinde yanıt verdi.


Türkmenoğlu’nun bu cevabının karşısında yaptığı paylaşıma tepkilerin artması üzerine twitter’daki o fotoğrafı ve paylaşımı kaldırdı.


<< Önceki Haber Saray danışmanı 'seçim çalışmaları kapsamında'... Sonraki Haber >>
ÖNE ÇIKAN HABERLER