MHP'li vekilden soru soran gazeteciye: İş Bankası'nda hissen mi var lan?

MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, bir gazetecinin İş Bankası hisselerine yönelik sorduğu soruya, "İş Bankası'nda hissen mi var lan" diye cevap verdi.

MHP'li vekilden soru soran gazeteciye: İş Bankası'nda hissen mi var lan?

MHP İstanbul Milletvekili İzzet Ulvi Yönter, bazı MHP milletvekilleriyle birlikte Meclis'te basın toplantısı düzenledi. Toplantının ardından İzzet Ulvi Yönter gazetecilerin sorularını yanıtladı. Bu sırada ulusal bir televizyon kanalının muhabiri, İş Bankası hisselerine ilişkin bir soru yöneltti.

ÖZÜR DİLEYEREK, SORUYU TEKRARLADI

MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt'sa gazeteciye, "İş Bankası'nda hissen mi var lan" dedi. Bu cevabın ardından milletvekillerinin gülüşmesi üzerine muhabir, mesleği gereği sadece soru yönelttiğini belirtip, "Lan demenizi yadırgadım" dedi. Bunun üzerine Cemal Enginyurt, muhabirden özür dileyerek "İş Bankası'nda hissen mi var?" diye karşılık verdi, 'özür diledim ya fazla uzatmaya gerek yok' diye ekledi.

Enginyurt yıllar önce de Cumhurbaşkanlığı'na adaylığına açıklayan dönemin MHP milletvekili Sadi Somuncuoğlu'nu kameralar önünde tartaklamış, aracına saldırmıştı
<< Önceki Haber MHP'li vekilden soru soran gazeteciye: İş Bankası'nda... Sonraki Haber >>
ÖNE ÇIKAN HABERLER