İç Anadolu Yerel Medya Toplantısı Yozgat'ta yapılacak


Anadolu basınının sorunlarının konuşulacağı ve tartışılacağı İç Anadolu Yerel Medya Toplantısı, 9 Nisan Cumartesi günü Yozgat'ta gerçekleştirilecek.

Galata Çamlık Otel'de saat 09.30'da İç Anadolu Gazeteciler Federasyonu ve Yozgat Gazeteciler Cemiyeti'nin işbirliği ile düzenlenecek toplantıya TGK kurucu başkanlarından ve Gazeteciler Cemiyeti Ankara Başkanı Nazmi Bilgin, Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu Genel Başkanvekili ve Doğu Anadolu Gazeteciler Federasyonu Başkanı Feridun Fazıl Özsoy, İç Anadolu Gazeteciler Federasyonu Genel Başkanı Adem Alemdar, Basın İlan Kurumu Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Arslan ve Basın İlan Kurumu Genel Kurul Üyesi Şevket Erzen, konuşmacı olarak katılması bekleniyor.

Yozgat Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Osman Hakan Kiracı, Anadolu basının sorunlarının ele alınacağı toplantıda, çözüm bekleyen bütün sorunları konuşulacağını söyledi.

Gazeteciler Cemiyeti Başkan yardımcısı Ömer Ertuğrul da Yozgat'ta bölgesel anlamda ilk kez düzenlenecek toplantıda meslek içi sorunlarını ele alınıp değerlendirileceğini belirtti. CİHAN
<< Önceki Haber İç Anadolu Yerel Medya Toplantısı Yozgat'ta yapılacak Sonraki Haber >>

Haber Etiketleri:  
ÖNE ÇIKAN HABERLER