Dilipak'tan AKP'ye McKinsey sözleri: Bunu yaparsanız cehennemin dibine kadar yolunuz var

Akit TV’deki Derin Gerçekler programında konuşan Abdurrahman Dilipak, McKinsey şirketine danışmanlık görevi verilmesini sert sözlerle eleştirdi. “Vazgeçmezlerse AK Parti’ye de Erdoğan’a da yazık olacak” diyen Dilipak, “Cehennemin dibine kadar yolunuz var” diyerek hükümete ve Bakan Albayrak’a savaş açtı.

Dilipak'tan McKinsey'le anlaşan AKP'ye: Bunu yaparsanız cehennemin dibine kadar yolunuz var

Dilipak programda şu ifadeleri kullandı;

“Ya ben kendimi inkar edeceğim ve AK Partililere şirin gözükeceğim, ya da susmayacağım. Bu iktidara hep destek oldum ama yanlışa karsı çıkarım. McKinsey’in ‘F...’den farkı yoktur. ENRON’a danışmanlık yapan bir kirli şirketi Türkiye’ye sokamazsınız. Bunu yapamazsınız. Sokarsanız cehennemin dibine kadar yolunuz var.Geçmişte Irak tezkeresine karşı çıkmıştım. Doğru bildiğimi yaparım ve yapmaya devam edeceğim. Bunlar ne savunma sanayinizi bırakırlar ne tarımınızı. IMF gelse bunlardan daha kötü olmaz. Bunlar sahtekar, bunlar dolandırıcı. Bunlar Rorschild’lerin truva atı.”

‘TEĞET MEĞET GEÇMEYECEK, TÜRKİYE BATACAK’

”Büyük bir komplo ile karşı karşıyayız. Ben McKinsey’e karşı çıkarken Tayyip Erdoğan’ı savunuyorum. Bu böyle devam edemez. Yanlış atamalar var. Bu atamalar da komplonun bir parçası. Türkiye’yi Birleşik Arap Emirlikleri’ne ve Suudi Arabistan’a benzetecekler. Erdoğan’ın da buna izin vermeyeceğine inanıyorum. Bu kafayla giderlerse teğet meğet gitmeyecek. Türk ekonomisi batacak. Eğer önlem alınmazsa Türkiye’ye de Tayyip Erdoğan’a da yazık olacak.”


<< Önceki Haber Dilipak'tan AKP'ye McKinsey sözleri: Bunu yaparsanız cehennemin... Sonraki Haber >>
ÖNE ÇIKAN HABERLER