AKP, cennetin anahtarını dağıtıyor: 'Erdoğan’a oy verin, cennetin anahtarı cebinizde'

AKP'den Şanlıurfa Eyyübiye belediye başkan aday olan Mustafa Göktaş, "AKP’ye, Erdoğan’a oy verin, cennetin anahtarı cebinize girsin.” vadinde bulundu.

AKP Cennetin anahtarını dağıtıyor

31 Mart Yerel Seçimlerinde AKP Şanlıurfa Eyyübiye belediye başkan aday adayı olan Mustafa Göktaş, partisinin Karaköprü adayı Metin Baydilli'ye destek olduğu bir organizasyon sırasında yaptığı konuşmada dini duyguları istismar etti. Göktaş, "Analarım, bacılarım, Allah için Peygamber için Metin Baydilli'ye destek çıkın. Ben 32 devlet gezdim. Sudan'a gittim polisler beni kapıda karşıladı. Beni Erdoğan vatandaşı olarak karşıladılar alıp Ömer Beşir'in yanına götürdüler. Orada bir ay kaldım. Türkiye'nin 81 ili ve ilçesi 31 Mart'a Ak Parti'ye oy verin Erdoğan'a oy verin. Erdoğan'a oy verdikten sonra cennettin anahtarı cebinizdedir. Bunu iyi bilin." dedi.  Bu sözler sosyal medyada vatandaşların tepkisini çekti.
AKP BUNU HEP YAPIYOR 

AKP Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Kasım Gülpınar, Erdoğan'ı desteklemenin imanın gereği olduğunu iddia ederek, "Yarın mahşerde Allah'ın karşısına çıktığınız zaman, Allah o emaneti bize verdiğinizden dolayı size inşallah hiçbir hesap sormayacak." demişti.

AKP hükümetlerinde Milli Savunma ve Milli Eğitim bakanlıkları da yapan İsmet Yılmaz ise partisine oy verenlerin kıyamet günü beraat belgesi alacaklarını söylemişti.
<< Önceki Haber AKP, cennetin anahtarını dağıtıyor: 'Erdoğan’a oy... Sonraki Haber >>
ÖNE ÇIKAN HABERLER