Adnan Oktar'dan kaçıp ailelere seslendi: Çocuklarınıza sahip çıkın

Adnan Oktar isimli meczup ve çevresine topladığı kadınlı erkekli tuhaf kalabalıktan kaçan Ceylan Özgül isimli genç kız, ailelere seslenerek "çocuklarınızı bağrınıza basın, yanınızdan, dizinizden ayırmayın, ne derse desinler siz onların çok yakınında, göz mesafesinde durun" dedi.

SHABER3.COM

Sapkın davranışları ve dini alet ettikleri tuhaf inanışları ile çok tartışılan Adnan Oktar'ın hapsettiği belirtilen Ceylan Özgül, Oktar'ın yanından kaçmış ve açıklamalarıyla tartışmaya sebep olmuştu. 

Özgül, Instagram hesabından bir paylaşım yaparak ailelere seslendi.

'ÇOCUKLARINIZA SAHİP ÇIKIN'

'Son günlerde hakkımda çıkan haberlere karşı bir açıklama yapma gereği duydum' diyen kadın şöyle yazdı:

''Şu anda milletimiz şehitler verirken, Afrin'de ordumuz tarihi zaferler elde ederken bu gibi konularla gündeme gelmeyi istemezdim. Allah devletimize zeval vermesin. Kötü söz sahibinindir kim ne derse desin Allah'a havale ediyorum. 
Yalnız burdan anne ve babalara sesleniyorum çocuklarınızı bağrınıza basın, yanınızdan, dizinizden ayırmayın, ne derse desinler siz onların çok yakınında, göz mesafesinde durun. Dışarıda, sizler gibi temiz insanların hayal bile edemeyeceği, içinde her türlü maddi, manevi ve bedeni işkencelerin yaşandığı şeytani oluşumlar mevcut. Çocuklarınızın bu yapıların tuzağına düşmesi kolaylıkla mümkün ancak şantajlar, tehditler ve algı operasyonları nedeni ile çıkmaları çok uzun ve zorlu yıllara mal olabilir. Allah nasip etti ve ülkemize yararlı işler yaparak hayatımı geçiriyorum. Yıllarca ipotek altına alınarak engellenen pek çok şeyi yapmanın heyecanı ve enerjisi içindeyim. Annemin cenazesine gidememiştim. Allah babamdan razı olsun beni bağrına bastı. Bundan sonraki ömrüm O'nun sağlığı ve mutluluğunu kollayarak geçecek. Herkese ailesinin kıymetini bilmesini ısrarla tekrarlıyorum.'' 

Aklını kiraya vererek yanlış yaptığını söyleyen Özgül yaşadıklarını kabus olarak da niteledi.


<< Önceki Haber Adnan Oktar'dan kaçıp ailelere seslendi: Çocuklarınıza... Sonraki Haber >>
ÖNE ÇIKAN HABERLER